Dla kogo e-Recepta wypisywana online?

Ponad 10 tys. e-Recept zostało wypisanych dzięki lekarzom działającym poprzez platformę haloDoctor.pl, a liczba ta stale rośnie. Wszystko dzięki wygodzie tego rozwiązania, a także zaledwie kilku minutom, które trzeba poświęcić na jej uzyskanie. Do kogo szczególnie kierowana jest taka usługa?

 

E-Recepty przez Internet dla osób chorujących przewlekle

 

Szacunki wskazują, że co trzecia osoba w Polsce choruje przewlekle. Są to dolegliwości wymagające nie tylko stałej opieki lekarskiej, ale również regularnego przyjmowania leków. Na szczęście dzięki platformie haloDoctor.pl, takie osoby mogą szybko i bez wychodzenia z domu uzyskać e-Receptę.

 

Statystyki chorób przewlekłych w Polsce

 

Nadciśnienie, cukrzyca oraz alergie to triada najczęstszych chorób przewlekłych dokuczających Polakom. Problem ten dotyczy jednak nie tylko osób starszych, ale również nastolatków. Wiele dolegliwości można łagodzić, a nawet odwrócić dzięki zdrowemu trybowi życia, często jednak pacjenci muszą korzystać z leków wypisywanych na e-Receptę.

 

Codzienne niedogodności

 

Choroby przewlekłe to poza problemami w życiu codziennym również konieczność wizyt lekarskich. Przynajmniej część z nich można jednak ograniczyć dzięki portalowi haloDoctor.pl. Dzięki niemu pacjent ma bowiem możliwość nie tylko skonsultowania swojego problemu i monitorowania stanu zdrowia online, ale również pozyskania e-Recepty na przyjmowane leki i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę, wybrać specjalistę, umówić się na e-Wizytę i skorzystać z tej wygodnej i szybkiej opcji.

 

Jak widać chorujący przewlekle mogą znacznie ułatwić swoje życie dzięki korzystaniu z e-Recept wypisywanych przez lekarzy online. Dołącz do 200 tys. osób, które każdego miesiąca korzystają z haloDoctor.pl i przekonaj się, jakie to łatwe.