Konsultacje online z chirurgiem naczyniowym. Lekarz haloDoctor

Nowe rozwiązania w przestrzeni medycyny zapewniają błyskawiczny dostęp do specjalistów wąskich dziedzin. Pacjent potrzebujący pilnych konsultacji nie musi już czekać wiele miesięcy na spotkanie ze specjalistą, ani dojeżdżać do innego miasta na spotkanie z lekarzem w gabinecie. Konsultacje online z chirurgiem naczyniowym umożliwiają szybkie reagowanie w sytuacji, kiedy potrzebna jest interwencja lekarza.

 

Czym są konsultacje z lekarzem online?

 

Konsultacje online z chirurgiem naczyniowym sprawdzą się przede wszystkim pośród pacjentów, którzy mają napięty plan dnia. Dzięki konsultacjom przez:

  • czat,
  • konsultacje w formie wideo,
  • konsultacje telefoniczne,

pacjent uzyska wiele informacji dotyczących swojego stanu zdrowia, na podstawie: dokumentacji medycznej przesłanej do specjalisty, wyników badań laboratoryjnych, zdjęć przesłanych do lekarza oraz szczegółowego badania podmiotowego.

 

Dlaczego należy skontaktować się z chirurgiem naczyniowym?

 

Konieczność monitorowania schorzeń takich jak: obrzęki kończyn, samoistnie pojawiające się zasinienia, pajączki, miażdżyce, krwotoki, zakrzepice, a także bóle w okolicach mostka i duszności; mogą prowadzić do poważnych komplikacji związanych ze zdrowiem jak, a ignorowane przez dłuższy czas nawet do zgonu pacjenta.

Szybka diagnostyka i leczenie wymienionych objawów wiąże się ze stałymi konsultacjami z lekarzami chirurgami naczyniowymi. Konsultacje online z chirurgiem naczyniowym zapewniają stałą opiekę pacjentom, którzy są w trakcie leczenia, a także osobom które dopiero kontaktują się ze specjalistami po raz pierwszy.

Lekarz specjalista po dokładnych analizach dokumentacji badań oraz po wywiadzie zadecyduje o przebiegu dalszego leczenia – amubulatoryjnego lub operacyjnego.

 

Lekoterapia w trakcie choroby

 

Profilaktyka chorób naczyń krwionośnych jak i czas po ewentualnych zabiegach pacjenci spędzają na okresowych konsultacjach z lekarzami. Konsultacje online z chirurgiem naczyniowym ułatwiają profilaktykę pacjentom, ponieważ konsultacje w poradni telemedycznej haloDoctor przeprowadza się wygodnie i w prosty sposób. Jedyny konieczny warunek, aby móc konsultować się z lekarzem to posiadanie urządzenia mobilnego: laptopa, smartphone, komputera stacjonarnego lub tabletu z dostępem do Internetu. Zarejestruj się przez haloDoctor i rzetelnie wypełnij formularz pacjenta. Opłać e-Wizytę przy pomocy płatności elektronicznej.

Dzięki Telemedycynie haloDoctor masz dostęp do ponad 400 specjalistów o dowolnej porze. Wybierz lekarzy dla siebie i swoich najbliższych – konsultuj wygodnie swoje problemy zdrowotne!