Ankiety online – najlepsza inwestycja

Zarówno najwięksi gracze na rynku jak i małe, rodzinne firmy inwestują w badania rynku. Dlaczego? Ponieważ dzięki nim można uzyskać dane, na których opiera się kluczowe decyzje dotyczące rozwoju przedsiębiorstwa, w postaci obiektywnych liczb oraz subiektywnych opinii, pozyskanych prosto od klientów. Niskie koszty prowadzenia tego typu badań przez Internet, jakim są ankiety online, sprawia, że to najlepsza z możliwych inwestycji marketingowych w Twojej firmie.

 

Proste kreowanie – profesjonalne narzędzia

Zebranie istotnych informacji na temat produktów i usług, które oferowane są klientom, jest możliwe do osiągnięcia dzięki połączeniu branży IT oraz profesjonalnych narzędzi badawczych. Intuicyjne platformy, dzięki którym szybko i w prosty sposób stworzysz ankiety online, na potrzeby Twojej marki. Są one następnie analizowane pod kątem trendów zakupowych i innych wzorców zachowań konsumentów, które mogą pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji, dotyczących projektowania i wprowadzania na rynek nowych produktów.

Łatwe konfigurowanie badań i dobieranie próby badawczej (grupy, do której ma trafić kwestionariusz ankiety) jest wyjątkowym udogodnieniem, ponieważ to Ty decydujesz, od jakich konsumentów chcesz otrzymać opinie o swoich produktach i usługach. Zróżnicowane formy przesyłania zaproszeń do wypełniania ankiet dla respondentów, (w formie SMS-a, zaproszenia e-mail, linka przekierowującego z portalu społecznościowego) przyspieszają proces realizacji badań. Platformy takie jak SurvGo™ oraz panel konsumencki Badanie Opinii posiadają dostęp do ponad 50 tyś respondentów. Z ich zastosowaniem otrzymasz wyniki przeprowadzonych badań, nawet w ciągu 24h.

Analizę zebranego materiału badawczego pozostaw specjalistom. Grupa ekspertów z BioStat®, posiadająca wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań marketingowych wskaże Ci szczegółowe zależności poszczególnych czynników, mających wpływ na opinie i decyzje zakupowe, dotyczące Twoich produktów i usług. Rzetelny raport końcowyz przeprowadzonych badań otrzymasz w postaci klarownych tabel i wykresów.

 

Stała dostępność i kontrola

Dzięki zaangażowaniu najnowszych technologii, masz stały dostęp do aktualnych wyników przeprowadzanych badań w czasie rzeczywistym. Kiedy zajdzie taka potrzeba możesz także zmodyfikować kwestionariusz ankiety online. Platformy Badanie Opinii oraz SurvGo™ nie wykluczają także dostępności do badania na urządzeniach mobilnych. By móc z nich korzystać należy mieć dostęp do Internetu.

 

Projektuj badanie i zarządzaj nim samodzielnie pod okiem ekspertów do spraw badań marketingowych z BioStat®. Wypróbuj najlepszą z możliwych inwestycji badawczych – ankiety online.