medicine4

Medyczne bazy danych

W naszej ofercie znajdują się także profesjonalnie tworzenie baz danych dotyczące świata medycyny, które wykorzystywane są zarówno przez nas, w procesie wspierania planowania inwestycje w nowe technologie przez producentów farmaceutyków oraz sprzętu medycznego, jak również przez tego rodzaju firmy we własnym zakresie. Warto tutaj wspomnieć, iż w szczególnych przypadkach, jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdego rodzaju bazę medyczna, zawierającą tylko te informacje którymi zainteresowany jest klient, wobec czego w przypadku braku odpowiedniej bazy lekarzy czy tez bazy medycznej w naszej ofercie, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów dotyczących wykonania nowej bazy danych

Możemy tutaj zapewnić, iż każda przygotowana przez nas baza lekarzy, jest zawsze w stu procentach aktualna, bowiem odpowiedni do tego celu dział naszej firmy zajmuje się stałym potwierdzaniem i korygowaniem informacji w medycznych bazach danych za pomocą oprogearmowania dedykowanego. Możemy tutaj powiedzieć, iż tylko nieliczne firmy badawcze w tym także właśnie Plano Invest, są w stanie zapewnić stałe aktualizacje baz danych, wobec czego, korzystanie z naszych usług gwarantuje każdemu przedsiębiorcy działającemu w tym sektorze zawsze najświeższe i w pełni aktualne informacje, zawarte w odpowiedniej bazie danych, gotowej do wykorzystania w każdych warunkach.

Oczywiście bazy lekarzy wykorzystujemy także we własnym zakresie w procesie wysyłania mailingu medycznego, co jest przecież bardzo ważnym procesem promocji i marketingu jeśli chodzi o nowe produkty w zakresie lekarstw i wyposażenia medycznego. Jest to właśnie podstawowym powodem dla którego dbamy o stałą aktualizację tego rodzaju baz danych.

Kupując nasze bazy medyczne, zyskujecie Państwo przede wszystkim profesjonalnie przygotowaną bazę danych, oraz gwarancję jej stałej aktualizacji, która wykonywana jest w comiesięcznych odstępach czasu.